výsledky sezóna 2015/16
publikováno 06.09.2015 (aktualizováno 11.04.2016)
přátelské utkání 13.9. Beroun (velký hokej)
HC Příbram - HC Beroun 1:7 Hotová.
přátelské utkání 20.9. Klatovy (velký hokej)
HC Příbram - HC Klatovy 3:4 Hotová 2, Valta.
prátelské utkání 27.9. Příbram (velký hokej)
HC Příbram - SK Černošice 4:0 Hotová, Vogeltanz, Valta (Thomas),
Thomas (Valta).
přátelské utkání 4.10. Příbram (velký hokej)
HC Příbram - HC Hvězda Praha 1:4 Ženíšek (Sirotek).
přátelské utkání 11.10. Příbram (velký hokej)
HC Příbram - HC Kladno 7:7 Valta, Hotová 2 (na 1 Lenc), Jeník,
Hájek 3 (na 1 Vogeltanz, na 1 Hotová).
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 17.10. Mělník
HC Příbram - HC Benátky B 17:3 Bogatyrev 5+2, Thomas 5+2, Valta 4+1,
Lenc 2+1, Burda 1+2.
HC Příbram - HC Benešov B 18:5 Bogatyrev 8+2, Valta 3+1, Thomas 2+3,
Lenc 2+1, Spilka 2+0, Burda 1+4.
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 24.10. Kladno
HC Příbram - HC Rakovník 18:2 Bogatyrev 6+1, Lenc 5+2, Burda 5+0,
Sirotek 1+1, Spilka 1+0.
HC Příbram - HC Kladno B 14:1 Bogatyrev 5+2, Sirotek 4+1, Burda 2+1,
Lenc 2+0, Spilka 1+0.
přátelské utkání 1.11. Hvězda Praha (velký hokej)
HC Příbram - HC Hvězda 5:5 Hájek 3, Hotová, Valta (Bogatyrev).
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 8.11. Příbram
HC Příbram - PZ Kladno 4:13 Bogatyrev 1+1, Valta 1, Lenc 1, Thomas 1.
HC Příbram - SK. K. Hora 9:8 Bogatyrev 3, Valta 2, Thomas 2, Lenc 1+2,
Sirotek 1+1.
HC Příbram - HC Benešov 1:9 Burda 1.
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 15.11. Velké Popovice
HC Příbram - SC Kolín B 20:1 Lenc 4+2, Bogatyrev 4+2, Burda 4+1,
Valta 3+3, Spilka 3+1, Thomas 2+2.
HC Příbram - HC Kladno 15:4 Valta 5, Burda 3+1, Spilka 3, Bogatyrev 2,
Thomas 1+2, Lenc1.
HC Příbram - HC Benátky 2:9 Bogatyrev 2, Valta 0+1.
mistrovský turnaj 4. tříd 22.11. Kladno
HC Příbram - PZ Kladno 4:15 Lenc 1+2, Valta 1, Bogatyrev 1, Hošna1.
HC Příbram - HC Benešov 4:12 Burda, Bogatyrev, Valta, Sirotek.
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 29.11. Rakovník
HC Příbram - HC Rakovník 14:1 Bogatyrev 6+3, Valta 4+4, Burda 2+1,
Lenc 1+2, Thomas 1+1.
HC Příbram - HC Benešov B 12:0 Thomas 4, Valta 4, Burda 3+2,
Bogatyrev 1, Lenc 0+1, Spilka 0+1.
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 6.12. Nymburk
HC Příbram - HC Kladno B 10:0 Bogatyrev 4+1, Valta 3+1, Lenc 1+1,
Hošna 1, Sirotek 1, Spilka 0+1.
HC Příbram - HC Benátky B 5:4 Valta 2+2, Bogatyrev 1+2, Lenc 1,
Hošna 1, Spilka 0+1.
HC Příbram - TJ V. Popovice 13:3 Valta 4+2, Lenc 4+1, Bogatyrev 4,
Hošna 1+2, Sirotek 0+1, Spilka 0+1.
mistrovský turnaj 4. tříd v minihokeji 13.12. Neratovice
HC Příbram - TJ V. Popovice 16:0 Hošna 5, Valta 4, Thomas 3+1,
Bogatyrev 2+4, Spilka 1+2, Lenc 1+1.
HC Příbram - HC Rakovník 14:2 Lenc 4+3, Valta 3, Bogatyrev 2+2,
Spilka 2, Thomas 2, Hošna 1+1.
přátelské dvouutkání 27.12. Příbram velký hokej
HC Příbram - HC Beroun 6:6 Hotová, Lenc (Bogatyrev), Rezek,
Bogatyrev (Valta, Hotová) Thomas, Rezek (Hájek).
HC Příbram - HC Strakonice 6:1 Bogatyrev (Hotová), Thomas, Valta (Lenc),
Hájek, Hotová (Bogatyrev, Lenc), Hájek.
Třídenní turnaj na ZS Hvězda Praha 01-03.04.2016
01.04.2016
HC Sparta - HC Příbram 6:4 Klasna, Hájek, Valta, Hájek.
HC Liberec - HC Příbram 3:3 Hájek, Hájek, Hájek.
02.04.2016
HC Ústí nad Labem - HC Příbram 2:5 Sirotek, Hájek, Vogeltanz, Hájek, Hájek.
HC Vitkovice - HC Příbram 4:0
HC Nový Jičín - HC Příbram 3:2 Hájek, Valta.
03.04.2016
HC Ústí nad Labem - HC Příbram 3:2 (sn) Valta, Hájek. Najezdy: Klasna, Hájek, Valta.
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: hokej - lední
Návštěv: 17165
Dnes: 0
Online: 2